شرایط و ضوابط استفاده از سایت

۱.  استفاده از فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

۲.  خرید کالا از فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

۳.  خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@polycomposite.ir درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.

۴.  اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شرکت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

۵.  کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

۶.  فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

۷.  تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

۸.  سایر سایت ها و لینکهایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

۹.  ارتباط فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت با کاربران از طریق polycomposite.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

۱۰.   فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

۱۱.   از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت سایت polycomposite.ir به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

۱۲.   فروش کالا بر مبنای نوع و مقدار و یا هر متغیر دیگری که در برگه خرید کالا وجود دارد صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت درج نموده است.

۱۳.   فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و نوع پرداخت هزینه کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.

۱۴.   ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق قیمت موجود در سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.

۱۵.   مکان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

۱۶.   در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

۱۷.   خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

۱۸.   خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

۱۹. فروشگاه اینترنتی پلی کامپوزیت روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ارسال نخواهد داشت. سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل، در اولین روز کاری پس از آن ارسال خواهد شد.

۲۰. با توجه به اینکه استفاده از مواد شیمیایی در شرایط محیطی مختلف و فرایندهای مختلف ممکن است نتایج متفاوتی حاصل کند، بنابراین مشتری موظف است قبل از انجام پروژه اصلی خود توسط مواد خریداری شده از فروشگاه، نمونه کارهایی را بصورت تستی و آزمایشی انجام دهد تا از صحت کارکرد مواد در شرایط اختصاصی خود اطمینان حاصل کند. لازم به ذکر است که در صورتی که از مواد خریداری شده از فروشگاه پلی کامپوزیت بصورت مستقیم در پروژه اصلی استفاده شود و نتیجه دلخواه به دست نیاید، فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی را متقبل نخواهد شد.

شرایط حمل و تحویل کالا

۱.  مشتری می‌تواند در حین فرایند خرید، بر اساس نیاز خود جهت دریافت سفارش، نوع و چگونگی دریافت کالا را انتخاب نماید. انواع روش‌های دریافت کالا که در زیر آمده‌اند، توسط مشتری قابل انتخاب می‌باشند:

    • تحویل حضوری: مشتریانی که امکان مراجعه به آدرس شرکت را دارند، می‌توانند جهت دریافت کالای خود فقط از ساعت ۱۴ تا ۱۶ به نشانی شرکت که در سایت قرار داده شده است ، حضور یابند.
    • ارسال توسط پیک: مشتریانی که در محدوده‌ی تهران و کرج حضور دارند، می‌توانند با انتخاب این گزینه، سفارش خود را در آدرسی که در هنگام خرید درج کرده‌اند، دریافت نمایند. هزینه حمل کالا توسط پیک بر عهده مشتری می‌باشد.
    • حمل با باربری: مشتریانی که در شهرستان‌هایی به جز تهران و کرج حضور دارند، در صورت تمایل می‌توانند با انتخاب این گزینه کالای خود را توسط باربری دریافت نمایند. بنابراین مرسوله‌ی ایشان به انبار باربری شهر ذکر شده توسط مشتری ارسال خواهد شد. هزینه حمل کالا توسط باربری به صورت پس کرایه و به عهده مشتری می‌باشد.
    • پست سفارشی: کلیه مشتریان تهرانی و شهرستانی می‌توانند سفارش خود را توسط پست سفارشی دریافت نمایند. مدت زمان دریافت سفارش در پست سفارشی حدوداً ۴ تا ۶ روز کاری پس از ارسال سفارش است. هزینه پست سفارشی در فرایند خرید به مشتری اعلام و از ایشان دریافت خواهد شد.
    • تیپاکس: کلیه مشتریان تهرانی و شهرستانی می‌توانند سفارش خود را توسط تیپاکس درب منزل دریافت نمایند. مدت زمان دریافت سفارش در تیپاکس ۱ تا ۲ روز کاری پس از ارسال سفارش می‌باشد. هزینه حمل کالا توسط تیپاکس به صورت پس کرایه و به عهده مشتری می‌باشد.

۲.  پس از اینکه مشتری از طریق فروشگاه پلی کامپوزیت، سفارش خود را ثبت کرد، با توجه به نوع انتخاب خود جهت تحویل کالا، سفارش ارسال و یا بطور حضوری تحویل خواهد شد. 

الف) در مراکز استان و شهرستان (بجز تهران)

۳.  حمل کلیه سفارشات، با توجه به انتخاب مشتری توسط پست (سفارشی یا پیشتاز)، باربری یا تیپاکس صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست یا باربری ندارد.

۴.  برای هر محموله یک شماره رهگیری پستی یا شماره بارنامه صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله ایمیل یا پیامک برای مشتری ارسال می‌شود. مشتری می‌تواند برای رهگیری مرسوله‌ی خود به سایت پست یا تیپاکس مراجعه یا با باربری مربوطه تماس حاصل نماید.

۵.  مدت زمان تحویل مرسوله‌ها بین دو تا پنج روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می‌باشد. (روزهای پنجشنبه و تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

۶.  مکان تحویل کالا در همان آدرس اعلام شده توسط مشتری (در حالت ارسال پستی و تیپاکس) یا انبار باربری همان شهری است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید. این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست یا باربری به هیچ وجه قابل تغییر نمی‌باشد.

۷.  هزینه حمل در ارسال‌های پستی از قبل دریافت می‌گردد و در ارسال با باربری و تیپاکس بصورت پس کرایه می‌باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقداً دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط باربری و تیپاکس و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می‌شود و فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

۸. ارسال سفارشات ثبت شده از شهرهای ذیل (در صورت انتخاب حمل مرسوله با باربری)، حداکثر تا دو روز کاری بعد انجام می‌گیرند و مابقی شهرها فقط از طریق پست و تیپاکس امکان ارسال دارند. لیست شهرها بدین صورت است: 

ابهر، اراک، اردبیل، اردکان، ارومیه، ازنا، اصفهان، اندیمشک، اهر، اهواز، ایرانشهر، ایلام، آبادان، آباده، آزادشهر، آستارا، آق قلا، آمل، اشنویه، اسفراین، بابل، بابلسر، بانه، بجنورد، برازجان، بروجرد، بروجن، بم، بناب، بندرانزلی، بندرعباس، بندر گز، ماهشهر، بهبهان، بهشهر، بوشهر، بوکان، بیجار، بیرجند، پارس آباد، پرهسر ، پیرانشهر، تالش، تبریز، تربت جام ، تنکابن، جلفا، جهرم، جیرفت، چالوس، خرم آباد، خرمشهر، خمین، خوی، دامغان، درود، دزفول، دیواندره، رامسر، رشت، رفسنجان، رودسر، رویان، زاهدان، زنجان، ساری، ساوه، سبزوار، سراب، سربندر، سقز، سلماس، سمنان، سنندج، سیرجان، شاهرود، شاهین شهر، شبستر، شهربابک، شهرضا، شهرکرد، شوشتر، شیراز، شیروان، عسلویه، علی آباد، قائم شهر، قزوین، قشم، قم، قوچان، کاشان، کاشمر، کرج، کردکوی، کرمان، کرمانشاه، کلاله، گچساران، گرگان، گلپایگان، گلوگاه، گنبد، لاهیجان، لنگرود، محمودآباد، مراغه، مرند، مریوان، مسجد سلیمان، مشهد، ملایر، مهاباد، میاندوآب، میانه، میبد، مینودشت، نجف آباد، نقده، نکا، نور، نیشابور، همدان، یاسوج، یزد.

۹. ارسال تمام سفارشات حداکثر از دو روز کاری پس از ثبت سفارش انجام خواهد شد.

ب) در محدوده تهران بزرگ

۱۰.  تحویل سفارشات در تهران و کرج یا بصورت حضوری و یا ارسال آن توسط پست و یا پیک صورت می‌پذیرد و فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل مرسوله ندارد.

۱۱.  مشتریانی که تمایل به دریافت سفارش خود بصورت حضوری دارند می‌توانند پس از ثبت سفارش از طریق سایت، در ساعات کاری به آدرس شرکت مراجعه نمایند.

۱۲.   مدت زمان ارسال سفارشان بر اساس زمان بندی فروشگاه از چند ساعت تا یک روز کاری (بسته به نوع ارسال) پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای پنجشنبه، جمعه و تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

۱۳.   مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی‌باشد.

۱۴.   هزینه حمل توسط پیک بر اساس ضوابط پلی کامپوزیت به صورت پس کرایه (هزینه به عهده مشتری) می‌باشد. بنابراین، هزینه در محل تحویل از خریدار نقداً دریافت خواهد شد. مبلغ دریافت شده بر مبنای تعرفه و ضوابط تاکسی‌های اینترنتی (اسنپ، تپسی یا الوپیک) و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می‌شود و فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا (حق انصراف)

۱۵.   قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

۱۶.  بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت ۱ روز کاری پس از تحویل کالا به مشتری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) قابلیت انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک)

۱۷. کالای ناقص یا معیوب: در صورتی که کالا بصورت ناقص و یا معیوب به دست مشتری برسد و یا مقدار موادی که تحویل گرفته شده کمتر از مقدار خریداری شده باشد، مشتری از تاریخ تحویل کالا به مدت ۱ روز کاری فرصت دارد تا موضوع را به شرکت اطلاع دهد تا موضوع حل و فصل گردد. پس از گذشت یک روز کاری بعد از تحویل سفارش توسط مشتری، شرکت هیچ گونه تعهدی نسبت به جبران نقص یا کم و کاست کالا نخواهد داشت. ملاک قبولی ادعای مشتری در کم و کاستی کالا (به خصوص انواع رزین‌ها) وزن بسته‌بندی قبل از باز شدن پلمپ ظروف می‌باشد، بنابراین مشتری میبایست پس از دریافت کالا و پیش از باز کردن پلمپ ظروف نسبت به توزین آن اقدام نماید.

۱۸. کیفیت نامناسب کالا: در صورت عدم تطابق کیفیت کالا با ادعای فروشگاه یا توضیحات سایت و یا وجود مشکلات ناشی از عدم کیفیت به طوریکه کالا قابل استفاده نباشد، مشتری حداکثر ۳ روز کاری پس از تحویل کالا فرصت دارد تا موضوع را با فروشگاه در میان بگذارد. در صورت حل نشدن موضوع با راهنمایی کارشناسان شرکت، امکان مرجوعی کالا وجود خواهد داشت. پس از گذشت ۳ روز کاری از زمان تحویل کالا، به دلیل حساس بودن مواد شیمیایی به شرایط نگهداری و عدم اطلاع فروشگاه از نحوه نگهداری کالا، به هیچ عنوان ادعای مشتری در مورد عدم کیفیت کالا پذیرفته نخواهد شد.

ب) گارانتی

۱۹.   مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در برگه خرید کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار مشکلی باشد، خریدار می‌بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از پلی‌کامپوزیت اقدام نماید.

 

·    © مالکیت معنوی محتویات سایت فروشگاه اینترنتی پلی‌کامپوزیت شامل قانون حق تکثیر شده و منحصرا متعلق به سایت polycomposite.ir می‌باشد.

 

بالا