پاسخ عالی
2
0

سلام
وقت بخیر
برای از بین بردن حباب های رزین و هاردنر گاهی میتوان از دستگاههای وکیوم استفاده کرد. دستگاههای وکیوم قیمت چندانی ندارند، با قرار دادن مخلوط رزین و هاردنر خلأیی در دستگاه ایجاد می شود که حباب ها گرایش به خارج شدن از مخلوط رزین و هاردنر دارند.
نوع دیگری از روش حبابگیری استفاده از دستگاههای ویبره است به صورتی که با لرزشهای ریز و مداوم کمک میکنند تا حباب ها از مخلوط رزین و هاردنر جدا شوند.
قرار دادن ظرف حاوی رزین داخل اب گرم نیز باعث می شود حباب ها کمتر شوند. بهتر است پس از ترکیب رزین و هاردنر آن را درون ظرف حاوی آب گرم قرار دهید.
معمول ترین روش برای از بین بردن حباب رزین، گرفتن شعله در مسیر آن به وسیله یک فندک است که نیاز به مهارت و دقت زیادی دارد. نکته ای در مورد فندک ها که می بایست به آن دقت کنید این است که با فاصله و صرفا جهت حرارت به روی کار گرفته شود زیرا شعله این فندک ها بسیار قوی می باشد و ممکن است روی کار اثر بگذارد.

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
1
0

گرم کردن رزین هم باعث میشه اکثر حبابها خارج بشن

  • دست سازه‌های ترمه
    گرفتن شعله روی سطح رزین هم در حذف حباب های سطحی بسیار موثر است. البته باید حواسمون باشه شعله رو حرکت بدیم نه اینکه متمرکز بگیریم.
  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
پاسخ عالی
4
0

با پمپ خلا از همه بهتره

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
1
0

سلام وقت بخیر
یکی از راهها این هست که با وسیله مناسب مخلوط رو هم بزنیم ، مثلا از همزن شیشه ای استفاده کنیم که حباب کمتری ایجاد کنه
راه دیگه همونطور که دوستان فرمودن استفاده از تورچ هست که میتونید از فاصله ۱۰ سانتی متری از روی سطح کار ، به رزین گرما بدید تا حباب های ایجاد شده از بین بره
قبل از اینکه رزین رو روی سطح بریزید بسته به ژل تایم رزین تون ، میتونید چند دقیقه مثلا ۵ دقیقه به رزین استراحت بدید تا حبابها بالا بیان و بعد مواد رو روی سطح مورد نظرتون بریزید.
موفق باشید

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 4 نتایج
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید می‌توانید و یا به عنوان مهمان پاسخ خود را ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
من ربات نیستم